19 Luty 2018    |    Arnold, Konrad, Marceli

menu górne

 • ASF

  UWAGA! AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ

 • SIR

  Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

 • Hotele SODR

  Nasze hotele w Modliszewicach i Sandomierzu zapraszają

 • Zapraszamy do SODR

  Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza 

Fotoalbum "Jak to było w Krasocinie w 2014 roku"

 Jak to było w Krasocinie w 2014 roku

W Krasocinie działa kilka  Kluby Edukacyjne 4H – m.in. „Groszki” i „Kraski”. Dla tych klubów rok 2014 przebiegł niezwykle obficie pod względem podejmowanych działań. Uczestniczyły one w Nocy Świętojańskiej, która odbyła się 23 czerwca 2014 r. w Krasocinie na wyspie – klubowicz zaprezentowali tu tańce i przyśpiewki regionu świętokrzyskiego, a także w spotkaniu poświęconym bezpieczeństwu w gospodarstwie rolnym. Zorganizowano również Mikołajkach, gdzie nauczyciele przygotowali dla uczniów przedstawienie pt. „Kopciuszek”, a klubowicze „Zaprzęg Świętego Mikołaja”.


Zaaranżowano też uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka, na którą „Groszki” przygotowały piękny program artystyczny oraz zabawę noworoczną, na której klubowicze prowadzili wspólne zabawy i konkursy dla młodszych uczniów. Nie zabrakło także obchodów Świąt Bożego Narodzenia, do których przygotowano choinkę, kartki z życzeniami, szopkę i wigilijny stół.


Chętnych do zobaczenia jak wyglądały wszystkie te przedsięwzięcia zapraszamy do obejrzenia naszego FOTOALBUMU dostępnego poniżej. 

 

Klub 4H „Groszki” – Lider Małgorzata Knap
Klub 4H „Kraski” – Lider Małgorzata Łata
Galeria: