18 Luty 2018    |    Konstancja, Maksym, Bernadeta

menu górne

 • ASF

  UWAGA! AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ

 • SIR

  Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

 • Hotele SODR

  Nasze hotele w Modliszewicach i Sandomierzu zapraszają

 • Zapraszamy do SODR

  Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza 

„Paryż nocą” w wykonaniu Klubu Edukacyjnego 4H „Iskierka”

„Paryż nocą” w wykonaniu Klubu Edukacyjnego 4H „Iskierka”
Uczniowie należący do Klubu Edukacyjnego 4H „Iskierka” z ZSO im. E. Szylki w Ożarowie to dzieci, które lubią wyzwania, rytm i muzykę. W zeszłym roku szkolnym przygotowaliśmy dla szerszej społeczności przedstawienie o charakterze historyczno-regionalnym pt. „Debiutantka”. W tym roku postanowiliśmy, że przygotujemy coś w stylu rewiowym. Pomyśleliśmy, że skoro kluby takie jak nasz biorą udział w wymianach międzynarodowych, to możemy wyjść poza nasz region, a nawet kraj.
 
Postanowiliśmy poznać i przybliżyć widzowi stolicę Francji. Program artystyczny pt. „Paryż nocą” był przygotowywany przez nasz Klub przez kilka miesięcy. Dzieci i młodzież wytrwale ćwiczyli układy taneczne oraz piosenki, wykonywane głównie w języku francuskim. To było bardzo trudne, ale ponieważ nie boimy się trudu, daliśmy sobie doskonale radę. Nasz występ był jednocześnie naszym sukcesem.

Premiera odbyła się 17 kwietnia 2015 roku w MGOK w Ożarowie. Występ obejrzeli zaproszeni goście, rodzice oraz społeczność naszego miasta i okolic.
Dorota Szcześniak
Galeria: