24 Luty 2018    |    Maciej, Bogusz, Modest

menu górne

 • ASF

  UWAGA! AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ

 • SIR

  Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

 • Hotele SODR

  Nasze hotele w Modliszewicach i Sandomierzu zapraszają

 • Zapraszamy do SODR

  Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza 

Pierwszy turniej piłkarzyków stołowych w naszym Klubie 4H 24

Pierwszy turniej piłkarzyków stołowych w naszym Klubie 4H 24
W sobotę 13czerwca 2015 roku w naszym Klubie 4H 24 odbył się pierwszy turniej piłkarzyków stołowych o Puchar Wójta Gminy Pawłów. Pierwsze do rywalizacji przystąpiły dzieci, które rozgrywały mecze parami. Każdy z grających otrzymał instrukcje oraz lekcję gry, którą prowadził aktualny mistrz Polski Grzegorz Zawiłowicz reprezentujący barwy Krakowskiego Klubu Piłki Stołowej. Po dwóch godzinach z 20 uczestników pozostała zaledwie czwórka. Walka toczyła się do ostatniej bramki.
 
Najlepsi wśród dzieci okazali się:

I miejsce
Mateusz Sokalski i Anna Sokalska 

II miejsce
Kacper Bernacki i Damian Bernacki

II miejsce
Albert Dyk i Natan Błędziński

Na wszystkich uczestników czekały też dyplomy i słodki poczęstunek (lody z posypką czekoladową i truskawkami). Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy w specjalnie przygotowanym Bajkolandzie oraz wspólne grillowanie.
 
Wśród dorosłych i młodzieży triumfowali:
1. Łukasz Sokalski
2. Filip Witkowski
3. Piotr Banasiak
Michał Sokalski
Galeria: