21 Luty 2018    |    Eleonora, Feliks, Kiejstus

menu górne

 • ASF

  UWAGA! AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ

 • SIR

  Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

 • Hotele SODR

  Nasze hotele w Modliszewicach i Sandomierzu zapraszają

 • Zapraszamy do SODR

  Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza 

„Zdrowo żyjesz – wygrywasz” w Klubie 4H „Bukowianie”

„Zdrowo żyjesz – wygrywasz” w Klubie 4H „Bukowianie”Od 23 do 27 listopada 2015 roku nasza szkoła uczestniczyła w kampanii pod hasłem „Zdrowo żyjesz – wygrywasz”. Już po raz kolejny uczniowie uczestniczyli w wielu ciekawych zajęciach, których celem było przybliżenie zagadnień z zakresu zdrowego stylu życia oraz zapobieganie chorobom nowotworowym, czyli Kodeksem Walki z Rakiem. Na lekcjach wychowawczych podopieczni poznawali zasady prawidłowego żywienia oraz przygotowywali smaczne i odżywcze przekąski. Natomiast podczas przerw każdy mógł się zrelaksować ćwicząc przy muzyce wspólnie z absolwentkami naszej szkoły.

W środę (25.11.2015), w Dniu Wody, uczennice należące do Klubu 4H częstowały wszystkich uczniów symbolicznym kubkiem wody. To działanie miało na celu podkreślenie ogromnego znaczenie tego drogocennego płynu dla naszego zdrowia, jak również zachęcić do racjonalnego gospodarowania i oszczędzania wody.

Teraz już każdy uczeń wie, że ZDROWO ŻYĆ to znaczy WYGRAĆ.

Mamy nadzieję, że kampania „Zdrowo żyjesz – wygrywasz” przyczyni się do bardziej świadomego dbania o swoje zdrowie.

A. Banaś

„Zdrowo żyjesz – wygrywasz” w Klubie 4H „Bukowianie”