22 Luty 2018    |    Marta, Małgorzata, Piotr

menu górne

 • ASF

  UWAGA! AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ

 • SIR

  Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

 • Hotele SODR

  Nasze hotele w Modliszewicach i Sandomierzu zapraszają

 • Zapraszamy do SODR

  Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza 

Smerfy z Krasocina

Smerfy z Krasocina5 stycznia 2016 roku grupa nauczycieli z Zespołu Placówek Oświatowych w Krasocinie wyruszyła do Kielc ze swoim przedstawieniem „Smerfy”. Spektakl zaprezentowano dzieciom specjalnej troski w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym, prowadzonym przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym oraz dorosłym podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy, który prowadzi kielecka Caritas.


Aktorzy byli bardzo przejęci, zarówno występem, jak i publicznością. Jak się później okazało, obawy były zbyteczne. Widzowie żywo reagowali i nagradzali spektakle gromkimi brawami. Warto było pojechać, zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci i radość dorosłych. Choć na chwilę mogli przenieść się w świat bajki i humoru, świat bez chorób, bólu i kłopotów. Dyrektorzy obu ośrodków prosili, by o nich nie zapomnieć w przyszłym roku.

W przedstawieniu wystąpili: Alina Arczewska (Narrator), Paweł Klimczyk (Gargamel), Aleksandra Wdowiak (Laluś), Monika Jamróz-Ziętal (Maruda), Marzena Pyka (Śpioch), ks. Michał Krężel (Papa Smerf), Agnieszka Włodarska (Pracuś), Beata Bartosik (Ważniak), Iwona Olczyk (czarownica Hogata), Barbara Drzewiecka (Matka Natura), Elżbieta Świerczewska- Bała (Smerfetka) oraz Dominik Mietelski (dźwiękowiec, uczeń klasy III A gimnazjum). Sponsorem wyjazdu był dyrektor ZPO w Krasocinie Krzysztof Jasiowski.Galeria: