24 Luty 2018    |    Maciej, Bogusz, Modest

menu górne

 • ASF

  UWAGA! AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ

 • SIR

  Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

 • Hotele SODR

  Nasze hotele w Modliszewicach i Sandomierzu zapraszają

 • Zapraszamy do SODR

  Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza 

Błąd
 • insufficient image data in file `/home/sodr/ftp/www/cms1.5/jupgrade/images/stories/4H/Z_Zycia/2016/Kiermasz_w_Krasocinie/preview/150x110/14.jpg' @ error/jpeg.c/ReadJPEGImage/1039

Owocny kiermasz wielkanocny w Krasocinie

insufficient image data in file `/home/sodr/ftp/www/cms1.5/jupgrade/images/stories/4H/Z_Zycia/2016/Kiermasz_w_Krasocinie/preview/150x110/14.jpg' @ error/jpeg.c/ReadJPEGImage/1039

Owocny kiermasz wielkanocny w Krasocinie13 marca 2016 roku przy kościele parafialnym w Krasocinie odbył się kiermasz wielkanocny. Pisanki, ozdoby, palmy i koszyczki wypełniały całe stoisko. Kolorowe ozdoby świąteczne wyjątkowe, niepowtarzalne i robione ręcznie cieszyły się dużym powodzeniem wśród parafian. Stroiki, wyroby z masy solnej wykonane zostały przez młodzież działająca w Klubie 4H ART TEAM przy Publicznym Gimnazjum w Krasocinie oraz przedstawicieli ŚDM.


Cała przygotowania rozpoczęły się już kilka tygodni wcześniej. Dużo przy tym było radości, ale też zaangażowania. Fundusze pozyskane ze sprzedanych ozdób przeznaczone zostały na akcję „Bilet dla Brata (BdB)” – projekt polskich wolontariuszy, którego zadaniem jest utworzenie dzieła pomocy młodym pielgrzymom ze Wschodu, pragnącym przyjechać na Światowe Dni Młodzieży do Polski w 2016 roku. Dzięki naszym staraniom i wielogodzinnej pracy na ŚDM przybędzie jedna osoba z Ukrainy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom kiermaszu za wsparcie, proboszczowi parafii Krasocin oraz wójtowi Ireneuszowi Gliścińskiemu za pomoc w organizacji przedsięwzięcia.


Galeria:

{gallery}4H/Z_Zycia/2016/Kiermasz_w_Krasocinie{/gallery}