17 Październik 2017    |    Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

menu górne

  • ASF

    UWAGA! AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ

  • SIR

    Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

  • Hotele SODR

    Nasze hotele w Modliszewicach i Sandomierzu zapraszają

  • Zapraszamy do SODR

    Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza 

Produkty tradycyjne regionu świętokrzyskiego


Świętokrzyskie smaki podczas finału konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

Świętokrzyskie smaki podczas finału konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”W słoneczny niedzielny dzień 19 czerwca 2016 roku, przy Makro w Kielcach, odbył się finał XVI edycji konkursu wojewódzkiego „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” na najlepszy regionalny produkt żywnościowy województwa świętokrzyskiego. Uczestniczący w nim rolnicy i producenci zaprezentowali 51 regionalnych i lokalnych produktów żywnościowych, z których aż 24 zostały nagrodzone. Przyznano 12 nagród głównych i 12 wyróżnień w czterech kategoriach: produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego, pochodzenia roślinnego, napoje regionalne, inne produkty regionalne.

W tym samym miejscu i czasie przeprowadzony został konkurs na „Najlepszy Produkt Tradycyjny Regionu Gór Świętokrzyskich” realizowany na potrzeby projektu Świętokrzyska Kuźnia Smaków. Miał za zadanie wyłonienie 5 najlepszych produktów, dla których nagrodą będzie opracowanie wniosków o wpis na Listę Produktów Tradycyjnych MRiRW.


Jury pod przewodnictwem Izabelli Byszewskiej – koordynatora krajowego Konkursu – bardzo skrupulatnie oceniało przygotowane produkty. Istotną rolę odgrywał związek z regionem świętokrzyskim, pochodzenie wykorzystanych składników i tradycyjna receptura.

Niektóre produkty regionalne, biorące udział w konkursie, można było kupić na organizowanym corocznie jarmarku „Świętokrzyskie Smaki”. Swoją ofertę zaprezentowali też laureaci poprzednich edycji konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Komisja Konkursowa nagrodziła w sumie dwadzieścia cztery produkty biorące udział w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, przyznając:


Nagrody główne:

  1. Kiełbasa swojska opatowska, Marek Kędziora, Ubój i Przetwórstwo Mięsno-Wędliniarskie, Opatów 
  2. Salceson z Okoła - Walczyk Jerzy, Okół, powiat ostrowiecki
  3. Szczupak „Pomykowski” z Bud, Grzegorz i Teresa Wójciccy, Gospodarstwo Rybackie „Budy”, Służów, powiat buski 
  4. Kozi twarożek z Ponidzia, Agnieszka Kobryń i Jacek Pietrusiewicz, Farma Jaga, Zakamieńskie Sery Kozie, Bogucice Drugie, powiat pińczowski
  5. Miód wielokwiatowy wiosenny „Miód tysiąca kwiatów”, Jacek Mogielski, Koło Pszczelarzy Pieradła, powiat kielecki
  6. Ocet śliwkowy, Król Gabriela PHU Zagroda Królów, Brzeście, powiat skarżyski
  7. Chleb kielecki pszenno-żytni, Halina Bożena Dobrowolska, Piekarnia R. Dobrowolski, Kielce
  8. Chleb mąchocki, Noga Ernest Piekarnia, Ernest Noga, Mąchocice Kapitulne, powiat kielecki
  9. Tort czekoladowo-orzechowy z Rżuchowa, Monika Pasterczyk, Pracownia Tortów Artystycznych Kraina Tortów, Rżuchów, powiat opatowski
  10. Obwarzanki skoszyńskie, Mirosław Sala, Nowy Skoszyn, powiat ostrowiecki
  11. Miód pitny „Mirsa” – trójniak, Sławomir Surdy, Gospodarstwo Pasieczne „Mirsa”, Mirzec, powiat starachowicki 
  12. Lody Pani Olender z Donos, Bożena Malara, Koło Gospodyń Wiejskich Donoskie Gosposie” Donosy, powiat kazimierski

Wyróżnienia:

  1. Kaszanka z Klonowa – Furmańczyk Dariusz ”DEF” Produkcja wyrobów z mięsa, Klonów, powiat skarżyski
  2. Weki mięsne-konserwa wiejska – Kopeć Mirosława, Tarłów, powiat opatowski
  3. Ser podpuszczkowy z Pakuł – Król Aneta Sery Anety i Jana, Pakuły, powiat konecki
  4. Gruszka klapsa w słodkiej zalewie – Sidor Anna Stowarzyszenie Razem Dla Leszczkowa, powiat opatowski
  5. Trzemecki sos pomidorowy – Kaczmarzyk Lucyna, Wólka Trzemecka, powiat ostrowiecki
  6. Chleb na maślance z Lipnika – Maciąg Marek PPH Piekarnia Lipnik, powiat opatowski 
  7. Mąka gryczana z Antoniowa – Sulima Iwona, Antoniów, powiat ostrowiecki
  8. Osiecki olej rzepakowy – Wiącek Mirosław, Suchowola, powiat staszowski
  9. Chrust – Wilk Krystyna Stowarzyszenie „Zalejowa-Piękna i Zdrowa”, Chęciny, powiat kielecki
  10. Lecznicza „Piniówka” – Gręda Małgorzata Koło Gospodyń Wiejskich Wola Żydowska i Żydówek Wola Żydowska, powiat pińczowski
  11. Nalewka Tarninówka – Marzec Halina, Duranów, powiat opatowski 
  12. Wino gronowe SIBEMUS Płochocka Barbara Winnica Płochockich, Daromin, powiat sandomierski


Wręczenie nagród laureatom:


Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez:

  • Marszałka Województwa Świętokrzyskiego,
  • Jednostkę Certyfikującą PNG Sp. z o.o. Cisów,
  • Agencję Rynku Rolnego,
  • MAKRO Cash & Carry Polska w Kielcach,
  • Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Kielcach
  • Świętokrzyską Izbę Rolniczą.


Laureaci konkursu „Najlepszy Produkt Tradycyjny Regionu Gór Świętokrzyskich”

  1. Zagajnicki Koziarz, Marcin Kutera, Gromadzice, Ostrowiec Świętokrzyski 
  2. Salceson z Okóła, Jerzy Walczyk, Okół, powiat ostrowiecki
  3. Kiełbasa swojska opatowska, Marek Kędziora, Ubój i Przetwórstwo Mięsno-Wędliniarskie, Opatów 
  4. Chleb na maślance z Lipnika, Marek Maciąg, PPH Piekarnia Lipnik, powiat opatowski
  5. Tort czekoladowo-orzechowy z Rżuchowa, Monika Pasterczyk, Pracownia Tortów Artystycznych Kraina Tortów, Rżuchów, powiat opatowski


Nominację do ogólnopolskiego tytułu "Perła 2016”

  1. Szynka z Klonowa, „DEF Furmańczyk Dariusz”, Produkcja wyrobów z mięsa, Klonów, powiat skarżyski
  2. Dziabana bułka z Wąchocka, Sławomir Sajecki, Piekarnia Wąchock, powiat starachowicki
  3. Szczupak „Pomykowski” z Bud, Grzegorz i Teresa Wójcicki, Gospodarstwo Rybackie „Budy”, Służów, powiat buski

Anna Michalska

Galeria:

 Fotografie: Elżbieta Musiał



Najlepsze regionalne produkty żywnościowe województwa świętokrzyskiego wybrane

 

Finał regionalny XV edycji ogólnopolskiego Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”14 czerwca 2015 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się finał regionalny XV edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Zakwalifikowanych zostało do niego 53 z 68 zgłoszonych produktów. Jury, pod przewodnictwem koordynatora krajowego Konkursu Izabelli Byszewskiej, oceniało ich jakość, tradycyjne receptury i sposób podania. Wszystkie produkty były bardzo starannie przygotowane i ciekawie wyeksponowane, co sprawiło, że konkurs był na bardzo wysokim poziomie.

 

Laureaci konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” 2015


Kategoria I. Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego

1. Podkategoria "Produkty i przetwory mięsne"

    Nagrody główne:
    1. Szynka z Klonowa
        Produkcja wyrobów z mięsa „DEF Furmańczyk Dariusz”
        Klonów, powiat skarżyski

    2. Kiełbasa swojska z Okoła
        Jerzy Walczyk
        Okół, powiat ostrowiecki

Wyróżnienie
1. Słoik kiełbasiany
    Produkcja Wędlin Wiejskich 
    Piotr Brożyna
    Porąbki, powiat kielecki


2. Podkategoria "Produkty i przetwory z ryb"

    Nagroda główna:
    1. Karp królewski z Bud
        Gospodarstwo Rybackie „Budy”
        Grzegorz Wójcicki
        Służów, powiat buski


3. Podkategoria "Produkty mleczne"

    Nagroda główna:
    1. Ser gospodarski z Podłazów
        Serownia Podłazy
        Beata Bardzyńska
        Piotrów Podłazy, powiat kielecki


4. Podkategoria "Miody"

    Nagroda główna:
    1. Miód mniszkowy napękowski 
        Pasieka Rodzinna „Miody Napękowskie”
        Marta i Ireneusz Bęben 
        Napędów, powiat kielecki

Wyróżnienie
1. Miód nawłociowy 
    Mateusz Zygmunt
    Gospodarstwo Pasieczne „Pasieka wędrowna”
    Łążek, powiat sandomierski

Kategoria II. Produkty regionalne pochodzenia roślinnego

1. Podkategoria "Przetwory owocowe"

    Nagroda główna:
    1. Konfitura z wiśni nadwiślanki
        Sad Danków
        Agata i Dawid Piechota
        Danków, powiat włoszczowski

Wyróżnienia
1. Konfitura z czarnej porzeczki
    Gospodarstwo Sadownicze
    Andrzej Chorab
    Słupcza, powiat sandomierski
2. Powidła po donosku
    Koło Gospodyń Wiejskich „Donoskie gosposie”
    Donosy, powiat kazimierski


3. Podkategoria "Produkty zbożowe"

    Nagrody główne:
    1. Dziabana bułka z Wąchocka
        Piekarnia Wąchock
        Sławomir Sajecki
        Wąchock, powiat starachowicki
    2. Chleb żytnio-razowy z czarnuszką z Bodzentyńskiej
        Piekarnia Bodzentyńska
        Ewelina Radziejewska
        Kielce

Wyróżnienie
1. Chleb piekoszowski – pszenno-żytni na zakwasie 
    Zakład Piekarniczy Tomasz Majka
    Piekoszów, powiat kielecki


4. Podkategoria "Wyroby cukiernicze"

   Nagroda główna:
   1. Bułeczka z cukrem z Rudy Malenieckiej 
       Piekarnia u Szewczyka 
       „Naturoftaste” Sp. z o.o. Michał Szewczyk Robert Kośmider
       Ruda Maleniecka, powiat konecki

Wyróżnienie
1. Starodawny piernik Bronki Majchrzonki 
    Koło Gospodyń Wiejskich Szarbkowsko-Chrabkowskie 
    Szarbków, powiat pińczowski



Kategoria III. Napoje regionalne

1. Podkategoria "Napoje bezalkoholowe"

   Wyróżnienie
   1. Naturalny sok tłoczony jabłko z rokitnikiem 
      Gospodarstwo Sadownicze J@BUSKO.PL  
      Elżbieta Pytel
      Kielce


2. Podkategoria "Napoje alkoholowe"

   Nagroda główna:
   1. Wino gronowe białe półsłodkie SANDOMIRIUS 
       Winnica Sandomierska Marceli Małkiewicz
       Góry Wysokie, powiat sandomierski

Wyróżnienia
1. Rose – wino gronowe, różowe, półsłodkie 
   Winnica Nad Jarem Sylwia Pachura
   Złota, powiat sandomierski
2. Mirabelówka pińczowska 
    Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich „Skowronianki” 
    Skowronno Dolne, powiat pińczowski


Kategoria IV. Inne produkty regionalne

  Nagroda główna:
  1. Lody truskawkowo-śmietanowe od Trepki
      Kawiarnia „Tradycja” Kinga Trepka
      Nowa Słupia, powiat kielecki

Wyróżnienie
1. Farsz z gęsich żołądków 
    Gospodarstwo Agroturystyczne „Daleko od Szosy” 
    Brody, powiat kielecki

Zdobywcy nagród głównych we wszystkich podkategoriach w finale konkursu NKD 2015:


Zdobywcy wyróżnień w finale konkursu NKD 2015:


Ponadto Komisja Konkursowa nominowała do nagrody krajowej „Perła” 2015 następujące produkty:

  1. Ser kozi zakamieński
    Agnieszka Kobryń „Farma Jaga”
    Bogucice Drugie, powiat pińczowski

    Ser kozi zakamieński

  2. Powidła ze śliwki węgierki   
    Sad Danków
    Agata i Dawid Piechota 
    Danków Duży, powiat włoszczowski

    Powidła ze śliwki węgierki

  3. Kasza gryczana palona 
    Iwona Sulima
    F.P.H  JAMAG
    Antoniów, powiat ostrowiecki

    Kasza gryczana palona

Przebieg finału Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” 2015:



Znamy zwycięzców konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" 2014

"Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" 2014W niedzielę 15 czerwca w Parku Miejskim w Kielcach im. Stanisława Staszica odbył się finał regionalny XIV edycji  ogólnopolskiego konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów", któremu towarzyszył jarmark "Świętokrzyskie Smaki", gdzie wytwórcy produktów tradycyjnych i lokalnych z terenu województwa świętokrzyskiego, w tym również członkowie sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Świętokrzyskie, oferowali kielczanom swoje wyroby.

Konkurs NKD zgodnie z wymogami organizatora krajowego, tj. Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, kierował się swoimi prawami, co ograniczało możliwość oglądania, czy też degustowania produktów w trakcie prac Komisji konkursowej przez zgromadzoną licznie publiczność. Stąd, dopiero po ocenie produktów przez Komisję niecierpliwi widzowie mogli posmakować tradycyjnych specjałów zgromadzonych pod czterema dużymi namiotami w głównej alei parku im. Stanisława Staszica. Nie lada wyzwanie stanęło przed siedmioosobową Komisją pod przewodnictwem Izabelli Byszewskiej, Prezesa Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, która musiała dokonać sprawiedliwych wyborów i spośród 52 produktów wybrać 20 najlepszych. Produkty konkursowe, jak co roku są podzielone na kategorie, stąd Komisja miała za zadanie wyłonić 11 laureatów do nagrody głównej oraz 9 do wyróżnień, spośród wyrobów i przetworów mięsnych, rybnych, mlecznych, aż po miody, przetwory owocowe czy produkty zbożowe, cukiernicze i napoje.

Poniżej przedstawiamy wyniki XIV edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów” 2014.



Nagrody główne:

I nagroda
Salceson bęczkowski
– Tadeusz Matuszewski, MAT-MAS Bęczków, powiat Kielecki

II nagroda 
Wędzony karp z Zawidzy
– Henryk Dziuba, Gospodarstwo rybackie w Zawidzy, powiat sandomierski

III nagroda
Ser kozi zakamieński
– Agnieszka Kobryń, „Farma Jaga”, powiat pińczowski

IV nagroda
Miód spadziowy z drzew iglastych
– Ryszard Szymczuch, Gospodarstwo Pasieczne „Ryś”, powiat kielecki

V nagroda
Powidła ze śliwki węgierki
– Agata i Dawid Piechotowie, „Sad Danków”, powiat włoszczowski

VI nagroda
Chleb osiecki
– Witold Nasternak P.P.H.U, powiat staszowski

VII nagroda
Kasza gryczana palona
– Grażyna Pawlik, F.P.H JAMAG, powiat ostrowiecki

VIII nagroda
Jagodzianka z Wólki
– Barbara Sroka, Piekarnia, powiat staszowski

IX nagroda
Naturalny sok jabłkowy
– Maciej Osowski, Tłocznia soków SAM-RAY, powiat sandomierski

X nagroda
CUVÉE wino gronowe białe półwytrawne – Sylwia i Mateusz Pachura, Złota, powiat sandomierski

XI nagroda
Zacynka
– Barbara Barszcz, KGW Nowa Huta, powiat kielecki


Galeria produktów, które zdobyły nagrody główne:



Wyróżnienia:
1. Wiejska szynka z Okoła – Jerzy Walczyk, powiat ostrowiecki
2. Boczek nadziewany z polędwiczką i farszem mięsnym – Agnieszka i Zdzisław Nowakowie, Staropolska Garmażerka,
    powiat jędrzejowski
3. Ser – buncok strzałkowski – Teresa Łukasik, powiat buski
4. Miód wielokwiatowy nektarowy – Jarosław Nawrot, powiat opatowski
5. Ćwikła z dzikim jabłkiem – Krystyna Wilk, Gospodarstwo agroturystyczne „Krystyna”, powiat kielecki
6. Trzemecki olej rzepakowy – Ryszard Kaczmarzyk, powiat ostrowiecki
7. Róże drożdżowo-serowe – Ewa Hen, KGW w Przededworzu, powiat kielecki
8. Mioduśka fałkowska nalewka z jeżyn – Ryszard Tutak, powiat konecki
9. Farsz z dudków po Małyszyńsku – Gospodarstwo agroturystyczne „Małyszyński Zakątek”, powiat starachowicki

Galeria wyróżnionych produktów:


Laureaci konkursu otrzymali dyplomy Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego i ŚODR Modliszewice oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, jednostkę certyfikacji „Cobico” Sp. z o.o. z siedzibą w Przebieczanach k. Wieliczki, Agencję Rynku Rolnego, Bank Spółdzielczy w Kielcach, Świętokrzyski Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych i Świętokrzyską Izbę Rolniczą. Również pozostali uczestnicy uhonorowani zostali dyplomami za udział w konkursie oraz nagrodami pocieszenia ufundowanymi przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Warto podkreślić, że Komisja, jak co roku, nominuje najlepsze produkty z poprzednich edycji konkursu NKD do tzw. nagrody krajowej „Perła” 2014. I tak spośród sześciu produktów z naszego województwa wybranych przez ŚODR na finał wojewódzki Kapituła krajowa konkursu NKD wybierze najlepsze produkty i przyzna nagrody krajowe tzw. perły, które zostaną wręczane podczas jesiennych targów POLAGRA FOOD w Poznaniu.
 
Nominowane produkt z województwa świętokrzyskiego do nagrody krajowej „Perła” 2014:
1. Szynka z beczki od Zychowicza – Zakład Masarski Henryka Zychowicz
2. Masło jędrzejowskie – Jędrzejowska Spółdzielnia Mleczarska w Wodzisławiu
3. Dżem rabarbarowy – „Sad Danków”
4. Chleb żytni tradycyjny – GS „Samopomoc Koprzywnica
5. Sok jabłkowy z Bielin – Edyta Kot, PPH Smaki Ogrodu
6. Silvio wino gronowe półsłodkie białe – Winnica Nad Jarem Sylwia i Mateusz Paciura


Podczas tegorocznej imprezy odbył się również drugi konkurs na „Najlepszy produkt tradycyjny regionu Gór Świętokrzyskich”, który został przeprowadzony na potrzeby realizowanego przez nasz Ośrodek projektu Świętokrzyska Kuźnia Smaków współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Do konkursu zgłoszono 15 produktów z powiatów: sandomierskiego, opatowskiego, ostrowieckiego, kieleckiego, na terenie których realizowany jest projekt.

Komisja miała za zadanie wyłonić 12 najlepszych produktów tradycyjnych, dla których nagrodą będzie opracowanie wniosków o wpis na listę produktów tradycyjnych ( LPT) prowadzoną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wprowadzenie produktów na LPT powoduje uzyskanie statusu „produkt tradycyjny” oraz prestiż, wzmocnienie pozycji rynkowej, promocję na szczeblu wojewódzkim i krajowym.


Produkty wytypowane przez Komisję konkursową do projektu Świętokrzyska Kuźnia Smaków:
1. Chleb mieszany koprzywnicki
2. Morale sandomierska zaleszczycka
3. Miód akacjowy
4. Chleb "Skarbczyk"
5. Kasza gryczana palona z Antoniowa
6. Chrzan świętokrzyski
7. Jacentowski barszcz z kapustą
8. Konfitura z zielonych orzechów
9. Miód spadziowy z drzew iglastych
10. Miód nektarowo – spadziowy napękowski
11. Salceson bęczkowski
12. Szynka z beczki

Galeria produktów wytypowanych do projektu Świętokrzyska Kuźnia Smaków:


Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów 2014:


Teresa Wąsik


1. Produkty tradycyjne regionu świętokrzyskiego

ŚODR Modliszewice w ramach umowy ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego opracował i wydał broszurę pn. "Produkty tradycyjne regionu świętokrzyskiego". Opracowanie zawiera opis 51 produktów żywnościowych charakterystycznych dla naszego regionu, wytwarzanych tradycyjnymi metodami w sposób zapewniający im przez to wyjątkowe walory smakowe i zdrowotne. Historia pochodzenia tych produktów została udokumentowana minimum 25-letnią tradycją wytwarzania oraz obecnością w naszym regionie. Część z nich znajduje się już na Liście Produktów Tradycyjnych,którą prowadzi Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, pozostała, wkrótce znajdzie się na takiej liście.

Może to być inspirująca lektura dla amatorów kuchni tradycyjnej, restauratorów, gospodarstw agroturystycznych, a także szkół gastronomicznych do upowszechniania i promowania w ofercie żywieniowej walorów kuchni regionalnej.




 


2. Wykaz producentów oraz miejsca w których można posmakować produktów tradycyjnych województwa świętokrzyskiego wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi


Produkty mleczne
1. JĘDRZEJOWSKI TWAROŻEK ŚMIETANKOWY
Jędrzejowska Spółdzielnia Mleczarska w Wodzisławiu
ul. Mleczna 4, Wodzisław, powiat jędrzejowski
tel.: 41 380 60 22
e-mail: w.kalka@jedrzejowskasm.pl
http://jedrzejowskasm.pl

Produkty mięsne
2. SALCESON KUROZWĘCKI (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Małgorzata Mazur
ul. Kościelna 1A, 28-200 Staszów
3. KIEŁBASA RADOSZYCKA
oraz
4. PASZTETOWA RADOSZYCKA
Masarnia „Pod Lasem”
Zdzisław Wiklak
Kapałów 47, 26-230 Radoszyce, powiat konecki
tel.: 609 928 039
e-mail: masarnia.wiklak@interia.pl
http://masarniapodlasem.pl
5. CHMIELNICKA GĘŚ PIECZONA
Restauracja „Cymes”
Halina Płaza
Rynek 20, 26-020 Chmielnik, powiat kielecki
tel.: 41 354 43 62
6. SZYNKA SZNUROWANA Z WĄCHOCKA

7. KIEŁBASA SWOJSKA Z WĄCHOCKA – HYCOWANA


8. POLĘDWICA TRADYCYJNA Z WĄCHOCKA


9. KIEŁBASA BIAŁA PARZONA Z WĄCHOCKA


10. SALCESON OZORKOWY WIEJSKI
Zakład Wędliniarski Paweł Nowak
ul. Kościelna 12, Wąchock, powiat starachowicki
tel.: 41 271 50 73
e-mail: pawel.nowak@wedlinyzwachocka.pl
www.wedlinyzwachocka.pl
11. KIEŁBASA ŁOSIEŃSKA

12. POLĘDWICZKI ŚWIĄTECZNE PROKOPA

13. SALCESON CWANIAK Z ŁOSIENIA
Wyroby tradycyjne „U Bogusia”
Bogusław i Anna Piotrowski
Łosień, gm. Piekoszów, powiat kielecki
tel.: 41 306 16 75
e-mail: agroturystykaubogusia@wp.pl
14. KIEŁBASA SWOJSKA Z KUNOWA

15. UDZIEC DWORSKI Z KUNOWA
PPHU „ANKAZ”
Albert Pustuła
Kunów, powiat ostrowiecki
tel.: 41 26 11 205
e-mail: chimera01@poczta.onet.pl
16. DZIONIE RAKOWSKIE (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Gospodarstwo agroturystyczne „Korzyna”
Zdzisław Pniewski
Korzenno 2, 26-035 Raków, powiat kielecki
tel.: 501 676 511
e-mail: korzyna@wczasywpolsce.pl
www.korzyna.pl
Ciekawostka kulinarna okolic Rakowa, wyglądem i smakiem przypomina kiszkę pasztetową, ale nią nie jest.

Produkty rybołówstwa
17. KARP Z RUDY MALENIECZKIEJ
Gospodarstwo Rybackie S.C. „Ruda Maleniecka”
Ryszard Sidor
gm. Ruda Maleniecka, powiat konecki
18. KARP MAŁYSZYŃSKI
Agnieszka Idzik-Napiórkowska – gospodarstwo agroturystyczne
Małyszyn Dolny 31A, 27-220 Mirzec, powiat starachowicki
19. KARP Z OKSY
Gospodarstwo Rybackie„ Lasochów”
Leszek Stypuła
ul. Stawowa 2a, 28-363 Oksa
tel.: 601 550 129
e-mail: gospodarstwol@interia.pl
www.pankarprybacy.pl/lasochow-oksa.html
20. RYTWIAŃSKI KARP
Gospodarstwo Rybackie Rytwiany
Wacław Szczoczarz
Szczeka 50, 28-236 Rytwiany, powiat staszowski
tel.: 606 499 449
e-mail: waclaw_szczoczarz@wp.pl
www.swietokrzyskikarp.pl
21. KARP Z WÓJCZY
Gospodarstwo Rybackie Wójcza Sp. z o.o.
Bogusław Dryndos
Biechów 80, 28-133 Pacanów, powiat buski
tel.: 41 376 54 01
fax: 41 376 52 51
 
Warzywa i owoce
22. FASOLA KORCZYŃSKA
Stowarzyszenie Producentów Fasoli w Nowym Korczynie
ul. Krakowska 1, 28-136 Nowy Korczyn, powiat buski
23. KASZA JAGLANA GIERCZYCKA
„Jaglana Gierczycka”
Teresa Kmiecicka
Lisów 50, 27-532 Wojciechowice, pow. opatowski
miejscowi rolnicy
tel.: 15 861 43 43
24. WIŚNIA NADWIŚLANAKA
Spółdzielnia Producentów Owoców i Warzyw „Nadwiślana”
ul. Kościuszki 34, 27-530 Ożarów, powiat opatowski
tel.: 15 839 30 77
e-mail: nadwislanka@vp.pl
www.nadwislanka.com.pl
25. TRUSKAWKA BUSKA FAWORYTKA
Koło Gospodyń Wiejskich w Błońcu i Nowej Wsi
Błoniec 4, 28-100 Busko-Zdrój, powiat buski
miejscowi rolnicy

26. TRUSKAWKA BIELIŃSKA
Stowarzyszenie Producentów „Truskawka Bielińska”
ul. Partyzantów 17, Bieliny, powiat kielecki
tel.: 41 30 25 094
www.truskawkabielinska.pl
e-mail: kontakt@truskawkabielinska.pl
27. JABŁKA SANDOMIERSKIE
Rolnicy zrzeszeni w stowarzyszeniu „Sandomierski Szlak Jabłkowy”
Biuro SSJ „Centrum Ogrodnicze”
ul. Mokoszyńska 3, 27-600 Sandomierz
tel.: 15 833 31 00
28. SUSZ OWOCOWY DĘBNIACKI (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Urszula Kozłowska
Dębniak, gm. Nowa Słupia, powiat kielecki
29. KONFITURY Z JARZĘBINY
oraz
30. SER JABŁECZNY
Fundacja „Domy Wspólnoty Chleb Życia”
Zochcin 58, gm. Sadowie, powiat opatowski
tel./fax: 15 869 23 16
e-mail: zochcin@chlebzycia.org.pl
 
Wyroby piekarnicze i cukiernicze
31. CZERKIESKA MĄKA ORKISZOWA (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Gospodarstwo Agroturystyczne EKORAB
Elżbieta i Bogdan Chara
Jasień 59, 28-200 Staszów, powiat staszowski
e-mail: erazmuz@o2.pl
www.ekorab.pl
32. CHLEB WIEJSKI KONECKI
Piekarnia Irena Anna Mastalerz
ul. Warszawska 6, 26-200 Końskie, powiat konecki
33. CHLEB BODZENTYŃSKI
Piekarnia Felicja Harabin
ul. Straży Pożarnej 2, 26-010 Bodzentyn, powiat kielecki
34. CHLEB IWAŃSKI
„Produkcja Pieczywa”
Stanisław Bednarski Janusz Bednarski
ul. Opatowska 1, 27-570 Iwaniska, powiat opatowski
35. GRYSKA Z BLIŻYNA (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Janina Kołek
Sorbin 41, 26-120 Bliżyn, powiat skarżyski
36. WÓLECKA CHAŁKA PLECIONA
Piekarnia Barbara i Marian Sroka
Wola Wiśniowa 36, 28-220 Staszów, powiat staszowski
tel.: 15 866 86 46
e-mail: tklimek@poczta.onet.pl
37. SZCZODROKI
Piekarnia „MASPEK”
Zofia Maria Siwek
ul. Sadowa 2, 27-630 Zawichost, pow. sandomierski
tel.: 15 836 40 38
e-mail: maspeksiwek@onet.eu
www.maspek.eu
38. PIERNIK Z ŻYTNIEJ MĄKI (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Helena Morawska
Nowy Odrowążek 34, 26-120 Bliżyn, powiat skarżyski
39. PLACEK SPOD KAMIENIA (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Piątek Magdalena
Grzybowa Góra, ul. Świętokrzyska 150
26-115 Skarżysko Kościelne, powiat skarżyski
40. BUROCORZ BOOGORYJSKI (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Stowarzyszenie „Nasza Gmina Bogoria”
Ryszard Pańczyk
Wysoki Średnie 22, 28-210 Bogoria, powiat staszowski
41. KRÓWKA OPATOWSKA
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Opatowie
ul. Sienkiewicza 54, powiat opatowski
tel.: 15 868 20 24
e-mail: osm-opatow@poczta.internetdsl.pl
www.osm-opatow.internetdsl.pl 

Oleje i tłuszcze
 42. PIŃCZOWSKI OLEJ Z LNICY (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Marian Łyś
Kozubów 102, 28-400 Pińczów
43. SANDOMIERSKI OLEJ RZEPAKOWY (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Maria Czech
Węgrce 33, 27-641 Obrazów, powiat sandomierski
44. MASŁO JĘDRZEJOWSKIE
Jędrzejowska Spółdzielnia Mleczarska
ul. Mleczna 4, Wodzisław, powiat jędrzejowski
tel.: 41 380 60 22
e-mail: w.kalka@jedrzejowskasm.pl
http://jedrzejowskasm.pl
45. MASŁO CHMIELNICKIE
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
ul. Polna 10, Chmielnik, powiat kielecki
tel.: 41 354 27 31
e-mail: jacek_bracichowicz@poczta.onet.pl
www.osmchmielnik.pl

Miody

46. FAŁKOWSKI MIÓD WIELOKWIATOWY
Józef Kołaczek
ul. Glinianki 54, 26-260 Fałków, powiat konecki
tel.: 44 787 35 62
47. ŚWIĘTOKRZYSKI MIÓD SPADZIOWY
Świętokrzyski Związek Pszczelarzy
ul. Zagnańska 2, 25-338 Kielce
tel./fax: 41 344 49 98
www.szpkielce.pl
 
Napoje
48. KWAS BURAKOWY PO WZDOLSKU (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Teresa Barwicka – gospodarstwo agroturystyczne
Wiącka 98, 26-010 Bodzentyn, powiat kielecki
tel.: 41 312 02 85
www.podbocianimgniazdem.wczasywpolsce.pl
49. SOK Z CZARNEJ JAGODY Z LIPOWSKICH LASÓW (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Stowarzyszenie „Lipianki”
Agnieszka Mularczyk
Lipa 63, 26-242 Ruda Maleniecka, powiat konecki
50. OPATKOWICKIE WINO CHLEBOWE (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Katarzyna Kawiarska – Koło Gospodyń Wiejskich w Opatkowicach – Iżykowicach
Opatkowice 34, 28-440 Działoszyce
51.  „KAMCIA” – MOSKORZEWSKA NALEWKA MIĘTOWA (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Stowarzyszenie Wielu Pokoleń „Jesteśmy Solą tej Ziemi”
Kamila Matyja
Wiejskie Centrum Kulturalno-Turystyczne
Moskorzew 92, 29-130 Moskorzew

Inne produkty
52. FARSZ Z KASZY GRYCZANEJ (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Agnieszka Idzik-Napiórkowska – gospodarstwo agroturystyczne
Małyszyn Dolny 31A, 27-220 Mirzec, powiat starachowicki
tel.: 41 271 30 35
e-mail: jagina@o2.pl
www.naszesprawy.abc.pl

Potrawy
53. ZALEWAJKA ŚWIĘTOKRZYSKA
Sztandarowa potrawa regionu świętokrzyskiego, znana głównie w centralnej i północnej części województwa świętokrzyskiego. Jej nieodzownym składnikiem jest żur czyniony na żytniej mące oraz ziemniaki, boczek wędzony, czosnek, grzybek suszony, cebula, przyprawy a wszystko okraszone skwarkami ze słoniny.
 
54. FITKA KAZIMIERSKA
Zupa na wywarze mięsnym z ziemniakami i warzywami zarzucana kaszą jęczmienną, zaprawiana zasmażką i kwaśną śmietaną.  Można jej skosztować w południowej części województwa świętokrzyskiego, głównie w powiatach pińczowskim i kazimierskim. Znana pod nazwą „bieda”, ”fiutka”, „dziod”, „pitucha”.

55. PRAZOKI
Prosta potrwa chłopska z ziemniaków i mąki, obficie okraszona skwarkami ze słoniny i cebuli. Znana w północnej część regionu świętokrzyskiego, głównie w powiatach: koneckim, skarżyskim, ostrowieckim. Występuje również pod nazwą: prożucha, prażaki lub prażucha. Jej specyfika wynika z odpowiedniego i we właściwym czasie ubicia drewnianą pałką (lub ubijakiem do ziemniaków) ugotowanych składników na jednolitą, pulchną masę a następnie uformowania łyżką maczaną w tłuszczu swego rodzaju rozet, nieregularnych klusek które krasi się skwarkami.

56. KUGIEL Z CZERMNA
Potrawa znana w środkowej i północnej części regionu świętokrzyskiego, regularnie spożywana w powiecie koneckim (Czermno, Fałków, Radoszyce, Gowarczów). Wielokrotnie nagradzana w konkursach kulinarnych. Jej głównymi składnikami są: utarte ziemniaki połączone z mlekiem (częściej z kwaśną śmietaną) i jajami, z pokrojoną w kostkę cebulą i co najważniejsze z kawałkami wieprzowych żeberek (można je wcześniej poddusić), dobrze przyprawione solą i pieprzem. Wymieszane ze sobą składniki piecze się w piecu chlebowym lub piekarniku w brytfannie lub gęsiarce.

57. SŁUPIAŃSKI SIEKANIEC DWORSKI (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Halina Bodzioch
Słupia Jędrzejowska 165, 28-350 Słupia Jędrzejowska, powiat jędrzejowski
Potrawa znana w powiecie jędrzejowskim we wsi Słupia oraz jej okolicach.
Jest to rodzaj pieczeni wieprzowej z dodatkiem kaszy gryczanej prażonej oraz przypraw.
58. RAKOWSKI ZIEMNIAK PIECZONY (produkt wytwarzany okazjonalnie)
Centrum Kultury Fizycznej i Rozwoju Lokalnego w Rakowie
tel.: 41 3535018, 41 35 350 30
www.rakow.pl
Produkt ściśle związany z tradycją odpustową na święto Tekli ( 23 września) w miejscowości Dębno gmina Raków, powiat kielecki. Podobno, nigdzie indziej ziemniaki pieczone nie smakują tak, jak tu. W ogromnych, pieczołowicie przygotowanych kopczykach wysypanych piskiem, zasypuje się nawet kilka ton ziemniaków a następnie rozpala się wielkie ogniska w których piecze się tyle ziemniaków, aby wystarczyło dla mieszkańców i gości, którzy licznie przybywają w te okolice spróbować rakowskiego ziemniaka pieczonego. Utarło się nawet powiedzenie na okoliczność uroczystości „W dzień świętej Tekli ziemniaki będziem piekli”.
Opracowanie: Teresa Wąsik 

3. Produkty z województwa świętokrzyskiego posiadające chronione oznaczenia Unii Europejskiej
 
Z województwa świętokrzyskiego na dzień 15 listopada 2010 r. zarejestrowane zostały (wpisane) przez Komisję Europejską do rejestru chronionych oznaczeń unijnych 3 produkty na 23, jakie Polska do tej pory posiada. 

Są to:
     1. Śliwka szydłowska - chronione oznaczenie geograficzne (ChOG)
     2. Fasola Korczyńska - chronione oznaczenie geograficzne (ChOG)
     3. Wiśnia nadwiślana - chroniona nazwa pochodzenia (ChNP)

Uzyskanie przez produkt takiego oznaczenia wymaga spełnienia określonych wymogów wynikających z procedury rejestracji.  Również okres oczekiwania na uzyskanie oznaczenia nie jest krótki gdyż trwa minimum 2 lata.

Wyróżnianie produktów znakiem: Chroniona Nazwa Pochodzenia, Chronione Oznaczenie Geograficzne czy Gwarantowana Tradycyjna Specjalność  oznacza  potwierdzenie  między innymi wysokiej jakości  wyrobów rolno-spożywczych pochodzących z konkretnych miejsc czy regionów danego kraju, charakteryzujących się  tradycyjną metodą produkcji.

Zgodnie z przepisami zarejestrowane nazwy, w przypadku Chronionych Nazw Pochodzenia, Chronionych Oznaczeń Geograficznych oraz Gwarantowanych Tradycyjnych Specjalności zarejestrowanych z zastrzeżeniem nazwy, są chronione przed:
  • wszelkim bezpośrednim lub pośrednim wykorzystywaniem w celach komercyjnych zarejestrowanej nazwy dla produktów nie objętych rejestracją, o ile produkty te są porównywalne do produktów zarejestrowanych pod tą nazwą lub jeśli stosowanie nazwy narusza prestiż chronionej nazwy;
  • każdym niezgodnym z prawem zawłaszczeniem, imitacją lub aluzją, jeśli nawet prawdziwe pochodzenie produktu jest zaznaczone lub chroniona nazwa została przetłumaczona, lub towarzyszy jej wyrażenie „w stylu”, „rodzaju”, „przy użyciu metody”, „tak jak produkowane w”, „imitacja” lub „podobne”;
  • wszelkimi innymi fałszywymi lub mylącymi danymi odnoszącymi się do miejsca pochodzenia, właściwości lub podstawowych cech produktu na opakowaniu wewnętrznym lub zewnętrznym, w materiale reklamowym lub dokumentach odnoszących się do danego produktu lub na opakowaniu produktu w pojemniku, mogącym stworzyć fałszywe wrażenie co do jego pochodzenia;
  • wszelkimi innymi praktykami mogącymi wprowadzić w błąd zainteresowanych co do prawdziwego pochodzenia produktu.

Źródło: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi


Zobacz też…

- Najlepsze regionalne produkty żywnościowe województwa świętokrzyskiego wybrane
- Wyniki IV edycji Świętokrzyskiego Konkursu na Nalewki Miodowe i Miody Pitne